Strijelci: Ibro,Halil (F); profesor,ribar,paun,vepar (K)
Igrač utakmice: Lac

KAKO SU IGRALI:

OFK FENJER:

1.VOLKAN - branio vrlo dobro, za niti jedan pogodak nije krivac a spasio fenjeraše od blamaže
2. HALIL - držao obranu, trčao,otkrivao se, asistirao ali sinoć suigrači kao da su ga bojkotirali (recimo)
3. SULI - puno trke i htijenja nažalost nizašto, jedna stopostotna prilika i Lac brani.
4. MEHO - nije bio njegov dan, makar on tvrdi da nije imao prilika statistika potvrđuje da od 4 udarca jedan mu je Lac obranio a 3 su išla nebu pod oblake.
5. IBRO - ušao kao pričuva, zabio gol al posle se izgubio na terenu, u prvom dijelu jedan na jedan prema Lacu a u drugom
propušta poslati loptu u praznu mrežu pored istrčalog Laca i time vjerojatno preokrenuti tijek susreta, prenervozan
6. FERČO - nije iskoristio veliku minutažu koju je dobio, dvije asistencije petom i jedan poništeni pogodak (čitaj u profesorovom kutku) nedovoljno za rasnog strijelca
7. MORŽ - pojavio se nakon dužeg vremena, malo igrao ali i u tom periodu imao dva lijepa udarca koja je i opet Lac ukrotio.

HMNK KOMBINOVANA:

1. LAC - prvo ime susreta, dovoljno pogledati u gornjem dijelu teksta koliko je puta spomenut, u prvom dijelu bilježimo i prekrasan udarac koji je zaustavljen na spojnici grede i stative
2. GRIZLI - bolji prema nazad nego prema napred, svojim hokejaško/ragbijaškim pokrivanjem igrača izludio fenjeraške vedete, posebice Ibru izbacio iz takta, imao 100% priliku i već pripremio maorski ples ali mu je Volkan skinuo loptu s gol crte
3. VEPAR - vratio se nakon bolesti, pomalo samozatajan veći dio utakmice ali onda jednom podvaljenom loptom vara cijelu fenjerašku momčad i upošljava Pauna koji lagano poentira te se i sam pred kraj urtakmice upisuje u strijelce prekrasnom bombom u volkanove rašlje
4. PROFESOR - manirom rasnog strijelca, lijepim volejem zabija prvi kombinovani pogodak, poslije se dosta napromašivao ali važana karika u pobjedi, nažalost malo mu falilo da osvoji koji bod ali to njemu nije ni bitno ima on svoju rubriku
5. PAUN - "dugog je najteže čuvati" čulo se posle tekme u fenjeraškoj svlačionici, pun snage ali očigledno i mirne glave jer smo načuli da je napokon rješio nagomilane obiteljske probleme takav je najopasniji, samouvjeren do jaja, strijelac prelomnog gola za vodstvo kombinovanih 3:2
6. RIBAR - vraća se i ribica u prošlogodišnju formu, zasigurno najviše pretrčanih kilometara na terenu, osica koja se zabija svuda i prijeti iz svih pozicija
7. JASTREB - premalo igrao za ikakvu ozbiljniju ocijenu, kraj ovoliko duge klupe mislim da nije spojio niti dvije pune minute na terenu, kombinovanima na dušu kako se odnose prema jednom od najstandarnijih pohoditelja Vatrogasne arene,
on kaže da nema veze, skroman mladić
8. ČOVJEK - počeo utakmicu ali brzo se preselio na izborničku klupu, čvrstom rukom, superhikovski (cico nas je podsjetio malo na prošlu sezonu) vodio je momčad ka pobjedi.

PROFESOROV KUTAK:

Sporni trenutak zbio se u prvom poluvremenu kada je jednu loptu koja se odbila od Ibrine noge (koji je bio usput rečeno sam kao duh) Volkan uhvatio u ruke. Ferčo, koji nije čuo slabašnu sučevu zviždaljku u kontranapadu postiže prekrasan pogodak ali ga sudac opravdano poništava. Nakon opće gužve na terenu, lopta se vraća u fenjeraški peterac i kombinovani na brzinu preko spretnog Ribara dolaze u vodstvo od 2:1. Tu se ističe ON. U poluvremenu utakmice predlaže da se fenjerašima pusti jedan gol jer da bi nerješen rezultat nakon sporne situacije bio najpošteniji. Fenjerašima u nastavku treba par minuta da se domognu lopte i tada Meho kraj ukipljnog Laca upošljava Halila koji lagano poentira. Rezultat je 2:2 i utakmica dalje ide svojim normalnim tokom. Zanimljivo je kako su I Halil i Meho bili uvjereni u svoju prekrasnu akciju i tek u svlačionici shvatili da je gol bio pušten. Čestitke kombinovanima na čelu s izbornikom Čovjekom za fair play.

Poslano: 09.12.2009. 10:58:31

PROFESOR - manirom rasnog strijelca, lijepim volejem zabija prvi kombinovani pogodak,

pa što ovaj čovjek mora više napraviti da bi dobio jedan jedini, mali bod....

vepar.hr
promatrač

Poslano: 09.12.2009. 12:57:51

Ovim putem koristim priliku osvrnuti se na jucerasnju spornu situaciju kod dosudjenog indirektnog udarca pred kraj prvog dijela susreta nakon kojeg je Ribar spretnom reakcijom doveo Kombinovane u vodstvo.U zaru borbe ucinilo mi se da je Ibro namjerno vratio loptu svom vrataru Volkanu.No u razgovoru s suigracima nakon utakmice shvatio sam da je sudac pogrijesio te da indirektni udarac evidentno nije postojao.Stoga zelim uputiti isprike ponajprije Ibri,zatim cjelokupnoj ekipi OFK Fenjera,ali i vlastitim suigracima.

Poslano: 09.12.2009. 13:11:38

.....No u razgovoru s suigracima nakon utakmice shvatio sam da je sudac pogrijesio te da indirektni udarac evidentno nije postojao.Stoga zelim uputiti isprike ponajprije Ibri,zatim cjelokupnoj ekipi OFK Fenjera,ali i vlastitim suigracima.

PROFESOR ....U poluvremenu utakmice predlaže da se fenjerašima pusti jedan gol jer da bi nerješen rezultat nakon sporne situacije bio najpošteniji.

Što reći nakon svega..... povlašten sam što mi je pružena prilika igrati s ovakvim igračima i družiti se u svlačionici s ovakvim ljudima.

PONOS TANADIJE.

vepar.hr
promatrač

Poslano: 09.12.2009. 13:14:07

Radi se iskljucivo o isprici,jer bodova ionako imam i previse.Usput pozdravljam jucer zbog viroze odsutnog napadaca Cvrleta.IDEMO DALJE,reklo bi se!